Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kolektivní výlet k příbuzným

Také milujete rodiné sešlosti? Naše rodina velmi! A musím říct, že je to vždy dobrodružství. O jeden takový výlet se s vámi musím podělit.

Abych vás uvedla trochu do obrazu - naše rodina jezdí každý rok k příbuzným do východních čech na opékání berana. Kolektiv tvoří: já,můj muž Míra,moje sestra Helena,její muž Luboš a jejich malá Barča, moje sestra Barča, její muž Vašek a jejich malý Mirda,moje matka, můj otec.(Já vím, je to poněkud složité a zdlouhavé, ale pro pochopení sledu událostí důležité.)

Moje vize výletu - odjezd v sobotu ráno - já, Míra,Barča, Vašek a malý Mirda v jednom autě, Helena, Luboš, malá Barča,tatí a mami v druhém autě. Poměrně jednoduché a logické.

Skutečnost - Míra ve středu - nikam se nejede. Po chvíli - nebo možná že bysme jeli, ale našim autem. Nebo možná na motorce. Já - tak se rozhodni! Míra - nikam se nejede! Mezitím volá Barča - my jedeme už ve čtvrtek, bez malýho a Helena nejede.

V pátek ráno - Barča odjela včera, Helena jede, zato nejede tatí.  My jedeme, ale ne na motorce. V šest večer - jedeme všichni. V devět večer - nejede tatí, zato Helena Luboš, malá Barča a mami jedou už dneska. Já a Míra jedeme jako jediní v sobotu. Doufám, že se tam ve zdraví sejdeme

Věta dne - tatí: ještě, že jsem vám to tak zorganizoval, jinak byste se ani nedomluvili!!!

Co k tomu dodat? (snad jen, že kdo to nepochopil, není to jeho vina)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář